Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøksadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Sentralbord • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.no

Support • Epost support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • Epost sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Øvrige lokasjoner

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 7199 2275 • Epost post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +358 40 5801221 • Epost post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)70 666 30 09 • Epost post@houseofcontrol.se


Ledelse

 

Møt våre ansatte

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)733 98 39 75

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
+46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 73

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Cathrine Thorstad

cathrine@houseofcontrol.no
+47 93 02 90 66

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Edgar Østebø

edgar.ostebo@houseofcontrol.no
+47 91 90 43 83

Emilie Horonyi

emilie.horonyi@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 400 50 25

Freddy Mahler Frimann

freddy@houseofcontrol.no
+47 46 82 77 64

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
+47 95 33 73 35

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Johan Andersson

johan.andersson@houseofcontrol.se
+46 (0)70 682 38 00

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

Lars Hoffmann

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Lars Martinsen

lars.martinsen@houseofcontrol.no
+47 452 95 760

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Linda Gjelsvik

linda.gjelsvik@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Michaela Broling

michaela.broling@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 40 04

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Niclas Pettersson

niclas.petterson@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 39 74

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Ole Kristoffersen

ole@houseofcontrol.no
+47 975 03 131

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Raj Preet Singh

raj.preet.singh@houseofcontrol.no
+47 986 21 274

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Thea Klepp

thea@houseofcontrol.no
+47 97 72 23 50

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Vidar Ottersen

vidar.ottersen@houseofcontrol.no
+47 401 97 269

Har du spørsmål om våre produkter?

Ring oss på 815 66 355

... eller fyll inn feltene nedenfor. En av våre hyggelige konsulenter kontakter deg innen 24 timer for en uforpliktende prat

Chat
Book demo