Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøksadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Sentralbord • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.no

Support • Epost support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • Epost sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Øvrige lokasjoner

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 31 19 50 34 • Epost post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)73 400 50 27 • Epost post@houseofcontrol.se


 

Ledelse

Lasse Sten

CEO

sten@houseofcontrol.no
+47 918 82 125

Carl Fabian Flaaten

CFO

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Jeremy Freeman

Customer Success Director

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Petter Wolden

Head Of Booking

petter.wolden@houseofcontrol.no
+47 482 19 430

Gustav Westman

VD Sweden

gustav@houseofcontrol.no
+46 (0)73 400 50 27

Lars Hoffmann

Sales Director Denmark

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Christoffer Bergstrøm

Sales Director Norway

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Møt våre ansatte

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 39 75

Ann-Kristin Larsen

ann.kristin@houseofcontrol.no
+47 957 79 540

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
+46 (0)73 387 43 83

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 73

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Charlotta Forsström

charlotta@houseofcontrol.no
+47 922 13 079

Charlotte Ager

charlotte@houseofcontrol.dk
+45 28 90 86 17

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Udnæseth

christoffer.u@houseofcontrol.no
+47 91 99 13 31

Daniel Stoltenberg-Nordell

daniel@houseofcontrol.se
+46 (0)76 477 45 45

Dion Rudolph

dion.rudolph@houseofcontrol.dk
+45 28 77 08 08

Espen Eidsand

espen@houseofcontrol.no
+47 915 93 915

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 411 27 271

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Ivar Holmberg Lofterød

ivar@houseofcontrol.no
+47 994 67 600

Joacim Ingemar Mauritz Nilsson

joacim@houseofcontrol.se
+46 (0)76 061 13 65

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

June Hagesveen

june.hagesveen@houseofcontrol.no
+47 93 43 59 94

Karolina Rosenquist

karolina.rosenquist@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 145 35 95

Kathrine Resch-Knudsen

kathrine@houseofcontrol.no
 +47 990 91 993

Kristian Jørgensen

kristian@houseofcontrol.dk
+45 40 40 06 73

Linda Gjelsvik

linda@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Ludvig Nilsson

ludvig@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 047 98 71

Magnus Jansson

magnus@houseofcontrol.no
+47 940 84 570

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Marius Nilsen

marius@houseofcontrol.no
+47 452 97 216

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Martin Herlin

martin.herlin@houseofcontrol.dk
+45 20 60 28 68

Martin Ljøstad

martin.ljostad@houseofcontrol.no
+47 975 72 103

Martin Sommer Nygaard

martin@houseofcontrol.no
 +47 45 27 31 05

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Ole Kristoffersen

ole@houseofcontrol.no
+47 975 03 131

Oscar Lagergren

oscar.lagergren@houseofcontrol.se
 +46 (0)72 155 52 48

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Patrik Wester

patrik@houseofcontrol.se
+46 (0)72 938 03 75

Per Bybjerg Pedersen

per.bybjerg.pedersen@houseofcontrol.dk
+45 91 75 83 73

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Robert Eliassen

robert.eliassen@houseofcontrol.no
+47 482 01 407

Sandie Wael

sandie@houseofcontrol.dk
+45 71 74 30 37

Shahrzad Bouromand

shahrzad@houseofcontrol.se
+46 (0)70 863 34 22

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Ståle Elgåen

stale@houseofcontrol.no
+47 924 53 314

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Thomas Michelsen

thomas@houseofcontrol.dk
+45 53 83 11 81

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Vidar Ottersen

vidar.ottersen@houseofcontrol.no
+47 401 97 269

Har du spørsmål om våre produkter?

Ring oss på 815 66 355

... eller fyll inn feltene nedenfor. En av våre hyggelige konsulenter kontakter deg innen 24 timer for en uforpliktende prat

Chat
Book demo