Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøksadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Sentralbord • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.no

Support • Epost support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • Epost sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Øvrige lokasjoner

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 31 19 50 34 • Epost post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)73 400 50 27 • Epost post@houseofcontrol.se


Ledelse

 

Møt våre ansatte

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)733 98 39 75

Ann-Kristin Larsen

ann.kristin@houseofcontrol.no
+47 957 79 540

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
+47 471 612 43

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 73

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Charlotta Forsström

charlotta@houseofcontrol.no
+47 922 13 079

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Christoffer Udnæseth

christoffer.u@houseofcontrol.no
+47 91 99 13 31

Dion Rudolph

dion.rudolph@houseofcontrol.dk
+45 28 77 08 08

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
+46 (0)73 400 50 27

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

June Hagesveen

june.hagesveen@houseofcontrol.no
+47 93 43 59 94

Karolina Rosenquist

karolina.rosenquist@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 145 35 95

Kathrine Resch-Knudsen

kathrine@houseofcontrol.no
 +47 990 91 993

Lars Hoffmann

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Linda Gjelsvik

linda@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Ludvig Nilsson

ludvig@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 047 98 71

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Martin Ljøstad

martin.ljostad@houseofcontrol.no
+47 975 72 103

Martin Sommer Nygaard

martin@houseofcontrol.no
 +47 45 27 31 05

Max Örnerfors Löfgren

max.lofgren@houseofcontrol.se
 +47 464 13 576

Michael Bohman

michael@houseofcontrol.se
+46 (0)73 050 0362

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Ole Kristoffersen

ole@houseofcontrol.no
+47 975 03 131

Oscar Lagergren

oscar.lagergren@houseofcontrol.se
 +46 (0)72 155 52 48

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Per Bybjerg Pedersen

per.bybjerg.pedersen@houseofcontrol.dk
+45 91 75 83 73

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Petter Wolden

petter.wolden@houseofcontrol.no
+47 482 19 430

Robert Eliassen

robert.eliassen@houseofcontrol.no
+47 482 01 407

Sandie Wael

sandie@houseofcontrol.dk
+45 71 74 30 37

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Ståle Elgåen

stale@houseofcontrol.no
+47 924 53 314

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Thomas Michelsen

thomas@houseofcontrol.dk
+45 53 83 11 81

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Vidar Ottersen

vidar.ottersen@houseofcontrol.no
+47 401 97 269

Har du spørsmål om våre produkter?

Ring oss på 815 66 355

... eller fyll inn feltene nedenfor. En av våre hyggelige konsulenter kontakter deg innen 24 timer for en uforpliktende prat

Chat
Book demo