Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøksadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Sentralbord • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.no

Support • Epost support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • Epost sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Øvrige lokasjoner

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 7199 2275 • Epost post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +358 40 5801221 • Epost post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)70 666 30 09 • Epost post@houseofcontrol.se


Ledelse

 

 

Møt våre ansatte

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
+46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 73

Cathrine Thorstad

cathrine@houseofcontrol.no
+47 93 02 90 66

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Edgar Østebø

edgar.ostebo@houseofcontrol.no
+47 91 90 43 83

Freddy Mahler Frimann

freddy@houseofcontrol.no
+47 46 82 77 64

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
+47 95 33 73 35

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jens Brustad

jens@houseofcontrol.no
+47 92 48 44 31

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Jimmy Larsson

jimmy@houseofcontrol.se
+46 (0)7 06 66 30 09

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Mads Solheim

mads.solheim@houseofcontrol.no
+47 91 90 21 47

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Thea Klepp

thea@houseofcontrol.no
+47 97 72 23 50

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Har du spørsmål om våre produkter?

Ring oss på 815 66 355

... eller fyll inn feltene nedenfor. En av våre hyggelige konsulenter kontakter deg innen 24 timer for en uforpliktende prat

Chat
Book demo